Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić pracowników, doktorantów i studentów naszego Wydziału do udziału w dniu 2022-01-28 (piątek) o godzinie 12:30 w sali 2044 Wydziału Chemii UwB w mikrokonferencji zatytułowanej „Nowe rozwiązania w elektroanalizie”, na której pracownicy Katedry Chemii Nieorganicznej i Analitycznej Wydziału Chemii Uniwersytetu Łódzkiego wygłoszą następujące wykłady:

12.30 - Electrochemistry@Soft Interfaces. Sensing and Fabrication for Electroanalysis (dr hab. Łukasz Półtorak),

13.20 - The electrodes modified with a mesoporous silica thin film and a polyelectrolyte multilayer - preliminary results (dr Karolina Sipa),

13.40 - Electrochemical determination of quinine in water tonic samples at the polarized and miniaturized liquid-liquid interface (dr Konrad Rudnicki).

Obecność doktorantów i młodych pracowników nauki jest obowiązkowa.

Joanna Karpińska

Monika Naumowicz

Zapraszamy do zapoznania się z abstraktami.