W poniedziałek, 20 grudnia na Uniwersytecie w Białymstoku została uruchomiona usługa mLegitymacji*. Studenci mogą ją zamawiać poprzez system USOSweb w zakładce "dla studentów - zamów mLegitymację".

Drodzy Studenci przypominamy:

*mLegitymacja studencka działa tak, jak tradycyjny dokument. Pokazując ją na ekranie smartfona, potwierdzisz, że jesteś studentem, skorzystasz z ulg i zwolnień. Możesz również potwierdzić swoje dane użytkownikowi aplikacji mWeryfikator. Uprawniony użytkownik potwierdzi m.in. Twoje imię, nazwisko i zobaczy Twoje zdjęcie z dokumentu w niskiej rozdzielczości. Może sprawdzić również ważność mLegitymacji studenckiej.

Więcej szczegółowych informacji dot. aplikacji i programu mLegitymacja mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej: