logo_smalluwb_img_mobileszukaj

Center For American Studies i Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zapraszają do udziału w międzynarodowej szkole letniej pt. Summer School in the Foundations of Democracy: American Law, Politics & Economy 2022!

Aby wziąć udział w szkole letniej, nie musisz posiadać żadnej wcześniejszej wiedzy specjalistycznej. Udział w Summer School in the Foundations of Democracy: American Law, Politics & Economy 2022 pozwoli Ci na poszerzenie wiedzy z zakresu dziedzin takich jak prawo, polityka, ekonomia, stosunki międzynarodowe, socjologia... i wiele więcej! Weźmiesz udział w zajęciach prowadzonych przez wybitnych ekspertów z USA i Europy (absolwentów uczelni takich jak Harvard, Oxford, Princeton, George Mason, Humboldt i UCLA), zyskasz praktyczne umiejętności oraz podniesiesz swoje kompetencje językowe.

Szkoła letnia ma wysoce aktualny i interdyscyplinarny charakter. Od uczestników nie wymagamy żadnej wcześniejszej wiedzy prawnej, politycznej czy ekonomicznej – w zamierzeniu jest ona programem edukacyjnym popularyzującym wiedzę o Stanach Zjednoczonych. Stanowi też okazję do rozwijania praktycznych kompetencji językowych i umiejętności krytycznego myślenia. Zajęcia prowadzą eksperci ze Stanów Zjednoczonych i Europy (alumni uniwersytetów Harvard, Oxford, Princeton, UCLA, Virginia i Humboldta).

Szkoła letnia odbędzie się w nowoczesnych i klimatyzowanych salach Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w dniach 3-17 lipca 2022. Zapisy ze zniżką trwają tylko do 1 KWIETNIA!

Więcej informacji o zapisach i cały program: https://fb.me/e/1oRsBiLV3

MASZ CIEKAWE ZDJĘCIA LUB INTERESUJĄCE INFORMACJE CHEMICZNE?

Wyślij je na stronę internetową Wydziału Chemii.

Promotion, Olympics and competitionsikona
Cooperationikona