TECHCO FORUM - BEZPŁATNY UDZIAŁ DLA WSZYSTKICH NAUKOWCÓW I STUDENTÓW!

Zupełnie nowe wydarzenie w branży chemicznej dostępne jest dla wszystkich przedstawicieli świata nauki oraz studentów.

Warto podkreślić, że uczestnictwo w TECHCO Forum nie wiąże się z żadnymi opłatami. Nowa inicjatywa Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego odbędzie się już w przyszłym tygodniu, tj. w dniach 2-3 GRUDNIA 2020 R.

W trakcie TECHCO Forum zaprezentowane zostaną najważniejsze, aktualne tematy,  które są istotne nie tylko dla sektora  chemicznego.

W 2020 roku to obok Kongresu Polska Chemia największy projekt PIPC.

TECHCO Forum odbędzie się w nowoczesnej formule online. Program wydarzenia łączy w sobie zagadnienia trzech wartościowych,  dobrze znanych w branży chemicznej inicjatyw PIPC:  FORUM EKOLOGICZNEGO BRANŻY CHEMICZNEJ, PROGRAMU  BEZPIECZNA  CHEMIA I PROJEKTU CHEMIA 4.0.

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY.

Szczegółowe informacje i formularz rejestracyjny dostępne są pod adresem:

www.techco.pipc.org.pl