logo_smalluwb_img_mobileszukaj

W imieniu komitetu organizacyjnego zapraszam do udziału w Zimowym E-Zjeździe Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego, który odbędzie się 19 grudnia 2020 na platformie Google Meet.

 Zjazd SSPTChem jest konferencją cykliczną, organizowaną od ponad 15 lat. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ogólno-chemiczne, jak również te z pogranicza chemii, biologii, medycyny, technologii chemicznej, fizyki oraz nanotechnologii. Główne cele organizacyjne Zjazdu, wpisujące się także w założenia działalności SSPTChem to:

→ wymiana doświadczeń naukowych z dziedziny chemii oraz pokrewnych nauk przyrodniczych wśród środowiska studenckiego wszystkich poziomów,

→ zapoznanie przyszłych chemików z rynkiem chemicznym w Polsce, poznanie perspektyw rozwoju w zawodach chemicznych i około-chemicznych w naszym kraju, promocja polskiej nauki oraz kariery w nauce naukowych i przemyśle,

→ integracja środowiska młodych chemików i entuzjastów chemii z całej Polski,

→ wspomaganie rozwijania sieci ogólnopolskiej współpracy naukowej, poprzez kojarzenie osób o podobnych zainteresowaniach.

Rejestracja trwa do 30.11.2020 r. pod linkiem: https://www.ssptchemzjazdy.ptchem.pl/
Rejestracja

 

Zachęcam do zapoznania się z książką abstraktów z poprzedniej konferencji online, która również była organizowana przez SSPTChem :
 https://ssptchem.pl/wp-content/uploads/2020/09/KA_IOKO_2020.pdf

Załączam link wraz z odpowiednimi informacjami: https://www.ssptchemzjazdy.ptchem.pl/
Rejestracja trwa do 30.11.2020 r.

MASZ CIEKAWE ZDJĘCIA LUB INTERESUJĄCE INFORMACJE CHEMICZNE?

Wyślij je na stronę internetową Wydziału Chemii.

Promotion, Olympics and competitionsikona
Cooperationikona