W dniach 10-11 czerwca 2021 r.odbyła się na platformie MSTeams V Konferencja Młodych Chemików Sądowych, w trakcie której  studentki II roku, II stopnia kierunku Chemia Kryminalistyczna i Sądowa UwB zaprezentowały, w formie komunikatów ustnych, wyniki swoich badań realizowanych w ramach prac magisterskich:

"Czy muchy mogą posłużyć jako dowód sądowy? Badanie bioakumulacji metali toksycznych w muchach Lucilia sericata"
Kinga Sulej, Justyna Kruszewska, Krzysztof Deoniziak, Julita Malejko, Beata Godlewska-Żyłkiewicz;

"Badanie profilu chemicznego wybranych odmian konopi"
Anita Pilcicka, Izabela Borawska, Ewa Tumiel, Robert Bachliński, Anna Duszyńska, Anna Trynda, Alina Dubis.

Kierownik kierunku ChKS dr hab. Alina T. Dubis pełniła funkcję członka Komitetu Naukowego Konferencji.