W dniach 20-24 czerwca na Wydziale Chemii UwB gościliśmy dr Sumomarn Chaneam z Silpakorn University w Tajlandii, która odbywała staż naukowy w Zakładzie Chemii Analitycznej w ramach programu Erasmus+. W czasie swojego pobytu dr Sumomarn Chaneam zapoznała się z różnymi technikami analitycznymi, tj. wstrzykową analizą przepływową z detekcją chemiluminescencyjną, absorpcyjną spektrometrią atomową i potencjometrią. Wzięła również udział w odbywającej się na Wydziale Chemii konferencji "Zwiazki biologicznie czynne - aktywność, struktura, synteza" prezentując poster pt.: „Total antioxidant capacity assessment of bioactive compounds: Design and development of flow injection analysis with LED detectors for simultaneous colorimetric measurements”.