Serdecznie zapraszamy do udziału w XXIII edycji konkursu, którego celem jest promocja autorów najlepszych prac naukowych oraz popularyzacja nowoczesnych metod analizy danych, dostępnych w oprogramowaniu Statistica.

Zapoznaj się z Regulaminem uczestnictwa w konkursie

Nagrody:

• dla autorów i promotorów prac: łącznie 10 000 zł
  • dla wydziałów promujących zwycięskie prace: wybrane szkolenie zamknięte StatSoft dla pracowników

Autorów i promotorów najlepszych prac czeka także uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów (zobacz zdjęcia).

UWAGA! Przedłużono termin przesyłania prac do 30 września 2021.

Poprzednim edycjom konkursu towarzyszyła publikacja „Zastosowania metod statystycznych w badaniach naukowych”, zawierająca skróty wybranych prac. Wszystkie dotychczasowe tomy publikacji (wydane w latach: 2000, 2003, 200820122016) zostały szeroko rozpowszechnione w bibliotekach i instytucjach naukowych na terenie całej Polski.

Więcej informacji: