III Podlaski Konkurs Wiedzy o Ochronie Środowiska

III etap Podlaskiego Konkursu Wiedzy o Ochronie Środowiska odbędzie się 15 listopada 2022 o godzinie 11.30 w sali 2044 na Wydziale Chemii UwB.

Uprzejmie informujemy, że wszyscy uczniowie biorący udział w II etapie są zakwalifikowani do III etapu.

Zgodnie z Regulaminem Konkursu, uczniowie powinni samodzielnie przygotować i przedstawić 10-minutową prezentację, dotyczącą zagadnień wymienionych w punkcie 5 Regulaminu.

Prezentacje będą przedstawiane przez uczniów w kolejności alfabetycznej, która odpowiada następującym numerom uczestników: 40, 31, 12, 46, 13, 56,  20, 3, 7, 34, 61, 36.

Wersje elektroniczne prezentacji należy udostępnić  15-20 minut przed rozpoczęciem III etapu Konkursu.

Serdecznie zapraszamy.

Drugi etap III Podlaskiego Konkursu Wiedzy o Ochronie Środowiska odbędzie się 9 listopada 2022 na Wydziale Chemii UwB.

Zapraszamy osoby, które w pierwszym etapie uzyskały 30 i więcej punktów.

Wykład rozpocznie się o godzinie 11.30 w sali 2002, zajęcia laboratoryjne o godzinie 12.45 w sali 1030.

Planowane zakończenie zajęć około godziny 14.00.

Wyniki I etapu

Przedłużony termin przyjmowania zgłoszeń do 22 października 2022!!!

Ważne terminy:

I etap Konkursu (test) odbędzie się 25 października 2022 o godzinie 12.00 w sali 2044 Wydziału Chemii Uniwersytetu w Białymstoku, ul. K. Ciołkowskiego 1K.

II etap (wykład oraz warsztaty) odbędą się w ustalonym dniu między  3 a 10 listopada  2022 na Wydziale Chemii UwB.

III etap (prezentacje przygotowane przez uczniów)  odbędą się 15 listopada 2022 na Wydziale Chemii UwB.

Informacja o III Podlaskim Konkursie Wiedzy o Ochronie Środowiska

Komitet Organizacyjny

Zalecane materiały źródłowe do III Podlaskiego Konkursu Wiedzy o Ochronie Środowiska

Zgłoszenie udziału w III Podlaskim Konkursie Wiedzy o Ochronie Środowiska

W celu dokonania zgłoszenia należy wypełnić załączniki:

Załącznik 1, Załącznik 2a, Załącznik 2b, Załącznik 3.

Uczniowie pełnoletni wypełniają tylko Załącznik 1, Załącznik 2b, Załącznik 3.

Wypełnione i podpisane załączniki należy zeskanować i przesłać na adres mailowy: elaw@uwb.edu.pl

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Poprzednie edycje konkursu