Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Chemii zaprasza do  udziału w zebraniach wyborczych zwołanych w celu wyboru:

• 4 przedstawicieli do Kolegium Elektorów Uniwersytetu w Białymstoku z grupy nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora i profesora uczelni,
  • 1 przedstawiciela do Kolegium Elektorów Uniwersytetu w Białymstoku z grupy pozostałych nauczycieli akademickich.

Zebranie wyborcze w grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora i profesora uczelni odbędzie się 20 lutego (czwartek) o godz. 13:00 w sali 1007 w budynku Wydziału Chemii.

Zebranie wyborcze w grupie pozostałych nauczycieli akademickich odbędzie się 20 lutego (czwartek) o godz. 9:00 w sali 1007 w budynku Wydziału Chemii.