Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Chemii zaprasza do  udziału w zebraniach wyborczych zwołanych w celu wyboru:

• 2 przedstawicieli do Rady Wydziału Chemii z grupy nauczycieli akademickich nie mających tytułu profesora lub stopnia doktora habilitowanego,
  • 1 przedstawiciela do Rady Wydziału Chemii z grupy pracowników niebędących nauczycielami akademickim.

Zebranie wyborcze w grupie nauczycieli  akademickich nie mających tytułu profesora lub stopnia doktora habilitowanego odbędzie się 10 października (czwartek) o godz. 10:30 w sali 1007 w budynku Wydziału Chemii.

Zebranie wyborcze w grupie pracowników niebędących nauczycielami akademickimi odbędzie się 10 października (czwartek) o godz. 9:30 w sali 1007 w budynku Wydziału Chemii.