Wytyczne dla studentów uczestniczących w stacjonarnych prezentacjach prac licencjackich i w obronach prac magisterskich:

1. Na prezentację/obronę może przyjść wyłącznie osoba zdrowa, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną. Nie mogą w nich uczestniczyć studenci, którzy są chorzy, przebywają w domu z osobą odbywającą kwarantannę lub izolację w warunkach domowych, albo sami są objęci kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.

2. Na prezentację/obronę studenci nie powinni przynosić zbędnych rzeczy, w tym telefonów komórkowych.

3. Przed przyjściem na prezentację/obronę wszystkie rzeczy osobiste student powinien zostawić w szatni.

4. Przed salą może przebywać tylko osoba, która o wyznaczonej porze będzie prezentowała swoją pracę/przystępowała do obrony pracy magisterskiej. Pozostali studenci powinni znajdować się poza miejscem prezentacji/obrony, np. na dziedzińcu kampusu.

5. Używanie maseczek przez studenta nie jest obligatoryjne, ale należy przestrzegać bezwzględnie 2 metrowego odstępu od innych osób.

6. Przed wejściem do sali, w której odbywać się będzie prezentacja/obrona studenci powinni umyć dokładnie ręce wodą z mydłem i zdezynfekować je lub założyć rękawiczki.

7. Po wyjściu z prezentacji/obrony student powinien umyć dokładnie ręce wodą z mydłem.

Wytyczne dla członków komisji uczestniczących w stacjonarnych prezentacjach prac licencjackich i w obronach prac magisterskich:

3. Przed salą może przebywać tylko osoba, która o wyznaczonej porze będzie prezentowała swoją pracę/przystępowała do obrony pracy magisterskiej. Pozostali studenci powinni znajdować się poza miejscem prezentacji/obrony, np. na dziedzińcu kampusu.

4. Używanie maseczek przez komisję dyplomową nie jest obligatoryjne, ale należy przestrzegać bezwzględnie 2 metrowego odstępu od innych osób.

5. Przed wejściem do sali, w której odbywać się będzie prezentacja/obrona członkowie komisji  powinni umyć dokładnie ręce wodą z mydłem i zdezynfekować je lub założyć rękawiczki.

6. Sala, w której odbywać się będzie prezentacja/obrona powinna być regularnie wietrzone, po wyjściu każdej osoby.

7. Wszystkie używane przez studentów sprzęty powinny być zdezynfekowane przed wejściem i po wyjściu studenta z prezentacji/obrony.

8. Jeżeli uczestnik prezentacji/obrony przejawia niepokojące objawy choroby zakaźnej należy niezwłocznie odsunąć go od zajęć, odizolować w przygotowanym do tego odrębnym pomieszczeniu lub wyznaczonym miejscu z zapewnieniem minimum 2 m odległości od innych osób.