W imieniu Dziennika Gazety Prawnej oraz Banku Gospodarstwa Krajowego zapraszamy studentów do udziału w KONKURSIE 3W: WODA, WODÓR, WĘGIEL, którego celem jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o wodzie, wodorze i węglu jako o trzech zasobach życia, wśród młodych ludzi.

Podczas konkursu wyłonione zostaną NAJLEPSZE PRACE LICENCJACKIE, MAGISTERSKIE I INŻYNIERSKIE dotyczące innowacyjnego wykorzystania wodoru, węgla i wody, oraz prowadzenia gospodarki wodnej, w kontekście wyzwań i szans stojących przed Polską.

Do wygrania są cenne nagrody, a dla laureatów pierwszych miejsc przewidziana jest NAGRODA PIENIĘŻNA W WYSOKOŚCI 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH. Prace, napisane w języku polskim, obronione w okresie od 1.10.2021 r. do 30.09.2022 r., mogą dotyczyć dowolnej dziedziny nauki, ale muszą uwzględniać cel konkursu.

Na zgłoszenia czekamy do 14.10.2022 r. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 7 grudnia 2022 podczas II Kongresu 3W w Warszawie.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie: www.gazetaprawna.pl/konferencje/3W [1]

Z poważaniem,

Biuro Konkursu