Podlaski Konkurs Wiedzy o Ochronie Środowiska

IV Podlaski Konkurs Wiedzy o Ochronie Środowiska

Ważne terminy:

I etap Konkursu (test oraz wykład) odbędzie się 27 października 2023 o godzinie 11.00 w sali 2044 Wydziału Chemii Uniwersytetu w Białymstoku, ul. K. Ciołkowskiego 1K.

II etap (warsztaty oraz prezentacje) odbędą się 15 listopada 2023 na Wydziale Chemii UwB.

10:00 - Rozpoczęcie, s.2044

10:15 - 11:15 - Warsztaty, s. 3012

11:30 - 13:15 - Prezentacje uczestników konkursu, s. 2044

13:30 - wystąpienie Pani Anny Krysztopik, dyrektora Departamentu Ochrony Środowiska w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego oraz ogłoszenie wyników konkursu.

Zgłoszenie udziału w IV Podlaskim Konkursie Wiedzy o Ochronie Środowiska:

W celu dokonania zgłoszenia należy wypełnić załączniki:

Załącznik 1, Załącznik 2a, Załącznik 2b, Załącznik 3.

Uczniowie pełnoletni wypełniają tylko Załącznik 1, Załącznik 2b, Załącznik 3.

Wypełnione i podpisane załączniki należy zeskanować i przesłać na adres mailowy: konkurs_os@uwb.edu.pl do 25 października 2023 r.