I Podlaska Konferencja Nauczycieli Chemii

10.09.2024

W dniach 27-28 września 2024 r. na Wydziale Chemii Uniwersytetu w Białymstoku przy ul. Konstantego Ciołkowskiego 1K odbędzie się I Podlaska Konferencja Nauczycieli Chemii.

Jest to spotkanie organizowane przez Wydział Chemii Uniwersytetu w Białymstoku we współpracy z Polską Akademią Nauk oddział w Olsztynie i w Białymstoku z siedzibą w Olsztynie. Celem konferencji jest integracja środowiska nauczycieli przedmiotów przyrodniczych, poszerzanie kompetencji zawodowych nauczycieli i pracowników naukowo-dydaktycznych oraz dzielenie się doświadczeniami z własnej pracy i przekazywanie aktualnych informacji.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu
Link do strony Konferencji: https://chemia.uwb.edu.pl/dla-szkol/konferencja-nauczycieli-chemii

podlaska_konferencja_nauczycieli_chemii_i_2.jpg